Namenite del dohodnine Fotografskemu društvu Radovljica

objavljeno v: Razno | 0

Zavezance za dohodnino obveščamo, da je čas za odločitev, kateri nevladni organizaciji boste namenili svoj delež od odmere dohodnine, podaljšan do 31. maja 2021 (PKP7).  Spremenila se je tudi stopa donacije z 0,5 % na 1 % iz dohodnine za preteklo leto.  Fotografsko društvo Radovljica je na seznamu upravičencev do donacij iz dohodnine za preteklo leto. Z vašo pomočjo boste podprli delovanje našega društva, ki dela v javnem interesu na področju kulture. Več na strani https://www.uradni-list.si/files/RS_-2020-140-02500-OB~P001-0000.PDF

Obrazložitev za donacijo dohodnine https://edavki.durs.si/EdavkiPortal/openportal/CommonPages/Opdynp/PageD.aspx?category=namenitev_dela_dohodnine_fo

Obrazec oddaš preko e-davki ali na naslov Finančni urad Kranj, Koroška cesta 21, 4000 Kranj.

Vsem, ki se boste odločili za doniranje 1% dohodnine našemu društvu ali manjši %, se iskreno zahvaljujemo!

Hvala za podporo!

Obrazec za delež od dohodnine 1%

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.