Namenite del dohodnine Fotografskemu društvu Radovljica

objavljeno v: Razno | 0

Zavezance za dohodnino obveščamo, da je čas za odločitev, kateri nevladni organizaciji boste namenili svoj delež od odmere dohodnine za leto 2021. Do konca leta imamo čas, da se odločimo, komu bomo namenili 1% dohodnine. Kajti vsako leto se lahko na novo odločimo, kateri organizaciji/društvu bomo donirali.

Lani se je za donacijo v FD Radovljica odločilo le nekaj članov. Lahko bi nas bilo več, da si s tem zagotovimo nekaj denarja, ki ga porabimo npr. za tiskanje fotografij za razstave. Povabilo seveda velja tudi za partnerje oz. delovno aktivne družinske člane. Prijazno jih spomnite na toZ vašo pomočjo boste podprli delovanje našega društva, ki dela v javnem interesu na področju kulture.

Postopek opravite z digitalnim potrdilom preko portala  e-davki, če digitalnega potrdila nimate, izpolnite priložen obrazec in ga pošljite na:

Finančni urad Kranj
p. p. 122, Koroška cesta 21
4001 KRANJ

podatki za vpis:  FOTOGRAFSKO DRUŠTVO RADOVLJICA, GORENJSKA CESTA 25, 4240 RADOVLJICA, davčna št. 48326542

Navodila za e-davki:  e-davki

Obrazec za delež od dohodnine 1% za FD Radovljica

Vsem, ki se boste odločili za doniranje 1% dohodnine našemu društvu ali manjši %, se iskreno zahvaljujemo!

Hvala za podporo!

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.